Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Krásna aj na cestách: Máme pre teba tipy, ako vyzerať dobre počas cestovania!

Krásna aj na cestách: Máme pre teba tipy, ako vyzerať dobre počas cestovania!

Patríš aj ty k ľuďom, ktorí veľa cestujú? Či už cestuješ na víkendový pobyt, na nejaký dobrodružný trip alebo cestu okolo sveta, niet pochýb o tom, že cestovanie je stresujúce. Snažiť sa vyzerať dobre počas cesty je občas ťažké, no nie nemožné .

cestovanie

Asi to pozná každá z nás. Dlhá cesta vlakom, lietadlom alebo autobusom nás dokáže zmohnúť natoľko, že sme úplne unavené a vyčerpané. Pohľad do zrkadla sa potom stáva „nočnou morou“.

cestovanie

Beauty tipy

Máme pre teba jednu dobrú správu! Odborníci tvrdia, že krása a cestovanie sa vzájomne nevylučujú. S niekoľkými beauty vychytávkami môžeš pokojne stráviť svoju budúcu dovolenku, služobnú cestu alebo výlet bez starostí o svoj výzor. Nebudeš sa musieť skrývať pred fotoaparátom a ostanú ti aj nejaké tie pekné spomienky.

Hydratuj, hydratuj, hydratuj

Nanes si intenzívne hydratačný krém noc predtým, než budeš lietať alebo cestovať. To pomôže zvýšiť hydratáciu v koži, než budeš vystavená účinkom dehydratácie.

Krásne a hebké pery

Trápia ťa na cestách suché pery?Vyskúšaj peeling na pery! Keď ho vyskúšaš, nebudeš chcieť prestať. Najlepšou voľbou je peeling s obsahom jojobového oleja, ktorý pery vysoko zvláčni.

Minižehlička na vlasy

Minižehlička sa už „udomácnila“ medzi ostatnými produktmi. Keďže je malá a veľmi spratná, vojde sa ti do kabelky. Vďaka nej si môžeš upraviť svoje vlasy takmer kdekoľvek. Bojíš sa, že keď je malá, je menej kvalitná? To nemusí byť pravda. Aj malé žehličky splňujú požiadavky tých najnáročnejších.

Tip:S minižehličkou si dokážeš spraviť aj minivlny.

Obnova make-upu?

Ak chceš obnoviť make-up na cestách, nikdy nenanášaj novú hrubú vrstvu make-upu. Namiesto toho použi trochu minerálnej vody a pridaj kúsok hydratačného krému. Druhou možnosťou je naniesť na hubku trochu vody a potom následne jemne zatrieť make-upom.

Mastná pleť minulosťou

Chceš mať mastnú a lesknúcu pleť počas cesty pod kontrolou? Vezmi si so sebou špeciálne savé obrúsky, vďaka ktorým to už nebude problém. Stačí si obrúsok pritisnúť k pleti a tie vsajú každú mastnú škvrnu.

Travel set

Keď častejšie cestuješ, zaobstaraj si „mini travel set“, kde nájdeš fľaštičky na všetky kozmetické produkty, ktoré budeš na svojich cestách potrebovať! Okrem toho ušetríš nejaké tie peniaze, pretože väčšina z nich je v zahraničí oveľa drahšia. A navyše budeš mať všetko vždy po ruke.

fľaštičky
cestovanie

Zdroj: pixabay.com a pinterest.com