Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Karamelová farba vlasov: Sladké pokušenie, ktorému neodoláš!

O tom, že karamel má jedinečnú chuť, niet pochýb. Vynikajúco však vyzerá aj v podobe farby vlasov! Horúcou inšpiráciou vo vlasovom svete sú svetlé odtiene karamelovej. Pristanú skoro každému typu tváre a pokožky. Týmto odtieňom prepadli aj mnohé celebrity, poďme sa pozrieť na to!

karamel vo vlasoch

Sladká dávka karamelu vo vlasoch

Lahodný karamelový odtieň je vynikajúca voľba pre zvýraznenie vlasov. Na rozdiel od zvýraznenia hnedých vlasov vďaka blond melíru, karamelový odtieň upúta väčšiu pozornosť a vytvorí neuveriteľný a roztomilý dojem.

Medzi všetkými tými nádhernými odtieňmi karamelu máš naozaj z čoho vyberať. Môžeš ísť do jemného štýlu alebo sa rozhodnúť len pre žiarivé odlesky alebo tzv. „ombré“ či „sombré“. Karamel je vhodný pre akýkoľvek typ vlasov, dĺžku a môže byť dobrou voľbou ako pre brunety tak aj pre blondínky.

karamel vo vlasoch

Tejto farbe podľahla aj Blake Lively

Známa herečka Blake Lively miluje jemné a prirodzené odtiene, ktoré jej naozaj veľmi pristanú. Blond na nej sedela dokonale, no môžeme povedať, že svetlý odtieň karamelu bol pre ňu skvelým oživením. Táto celebrita inšpirovala ženy na celom svete. Necháš sa inšpirovať aj ty?

Blake Lively Zdroj: instyle.com a pinterest.com