Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Aké doplnky by ti nemali chýbať na stužkovej?

Každá žena vie, že súčasťou prípravy na stužkovej nie sú len šaty. Netreba preto zabúdať aj na doplnky, ktoré dokážu dokonalo oživiť alebo doplniť outfit! doplnky

Kabelka

kabelky a topánky

Veľké kabelky ženy veľmi obľubujú, no nateraz tú svoju nechaj doma. Kabelka väčšia ako „listovka“ sa na spoločenské príležitosti veľmi nehodí. Nezabudni na farebnú kombináciu, môžeš sa farebne zladiť s topánkami, ale nie je to podmienkou. Dokáže to vytvoriť živší a žiarivejší outfit. Veľmi obľúbené sú kabelky obálkového typu vyrobené napríklad z materiálov s lesklým povrchom. Kabelka by mala mať rovnako putko, aby si ju mohla držať bezpečne počas tancovania.

Topánky

Mnoho dievčat robí najväčšiu chybu, ak si zvolí topánky na opätku a predtým ich nikdy nenosili. „Domáci tréning“ v tomto prípade veľmi nepomôže, pretože stáť na topánkach celú noc a tancovať je úplne niečo iné ako pár hodín chodiť po byte. Radšej si ich vyskúšaj v dostatočnom predstihu, prípadne si môžeš pribaliť so sebou balerínky, ak by ťa topánky tlačili.

Zaujať môžu aj spoločenské topánky na mini podpätku. Pri jednoduchých šatách si môžeš zvoliť výraznejšie topánky s rôznymi aplikáciami v podobe lesklých kamienkov.

Šperky

Na stužkovej si zvoľ radšej drahšiu bižutériu, zlaté alebo strieborné sety využiješ ešte pri noblesnejšej príležitosti. Aj tu samozrejme platí staré známe pravidlo menej je niekedy viac. Ak sa rozhodneš pre väčší náhrdelník, zvoľ k nemu jemnejšie náušnice alebo naopak. Hľadaj určite niečo výrazné a nápadité, čo bude vystihovať tvoju osobnosť. Prípadne si môžeš dať niečo vyrobiť aj na základe vlastnej predstavy.

Ak máš na šatách väčší výstrih a šaty nie sú veľmi výrazné s nejakou ozdobou, zvoľ dlhšiu retiazku so zaujímavým príveskom. Nemusíš si zvoliť náhrdelník, náušnice a náramky z jedného setu, pokojne ich navzájom skombinuj. Ale dbaj na to, aby spolu ladili a boli z rovnakého typu kovu.

Tip: Korunka už nie je v móde, ale veľmi obľúbená je čelenka zo živých kvetov. Šperky by mali zodpovedať šatám, ale v konečnom dôsledku je to na tebe.

Líčenie

kozmetika a líčenie

Do kabelky si nezabudni zbaliť púder, lícenku a rúž. Určite sa ti počas večera zídu a zachránia ti nielen krk, ale hlavne tvoj vzhľad. Nedostatky a lesk pleti rýchlo opravíš vďaka púdru. Rúž si nezabudni naniesť viackrát a pomocou vreckovky otlačiť – vydrží ti oveľa dlhšie, ako keby použiješ len jednu vrstvu.

Zdroj foto:www.pixabay.com