Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

5 tipov na Valentínske rande

A je to tu! Pomaly sa blíži očakávaný sviatok zaľúbených. Možno ste striktne proti tomu, možno ho špeciálne oslavujete spolu so svojím partnerom každý rok. Ak sa chcete inšpirovať, ako tento deň stráviť, ste na správnom mieste.

Ako sa dá prekvapiť v tento deň?

Okrem klasických prechádzok v nákupnom centre, sú tu ešte väčšie klasiky ako napríklad rozmaznávanie chuťových pohárikov, zrelaxovanie tela, mysle, oddych alebo rozprúdenie krvi v žilách!

Ruža

1. Večera

Dobrým tipom je zarezervovať stôl v dobrej reštaurácii. Čo tak vyskúšať nejakú špeciálnu zahraničnú kuchyňu? A nemala by tiež chýbať fľaša kvalitného vína, či ruža. To však dámy už musíte nechať na muža, alebo mu naznačiť aké kvety máte rada. :)

Korčuľovanie

2. Spoločný zážitok

Ako dlho ste si spolu niekam nevyrazili na turistiku či za športom? Choďte sa napríklad korčuľovať na prírodné jazero. Takto spolu strávite príjemný deň a tiež urobíte niečo pre seba a vydáte nejaký ten pohyb.

Masáž

3. Masáž

Ste obidvaja unavení z práce, bolí vás chrbát a krk z toľkého sedenia za počítačom? Darujte si navzájom masáž. Dnes existujú mnohé druhy a môžete tiež zájsť do wellnessu a do sáun.

Romantika

4. Romantika „po domácky“

Cítite sa lepšie radšej doma? Spravte si pekný romantický večer vo dvojici v pohodlí domova. Večera, sladká maškrta, film či víno spestria vašu spoločnú chvíľu. Vhodným výberom môže byť tiež domáci wellness. V prípade, že ste v tento deň v práci, nezabudnite aspoň na chutné raňajky a najedzte sa spolu.

Dovolenka

5. Dovolenka v zime

Milujete pokoj vo dvojici? Ste teplomilné typy a máte zimy už dosť? Mnoho ľudí si vyberá obdobie na dovolenku práve počas zimy. Stačí si už len vybrať vhodnú destináciu a pár dní na slnku vám určite prospeje. :)

TIP od nás:
Na mape lásky sú určite zakreslené Benátky. Aj začiatok známeho festivalu pripadol práve na Valentína, preto váš pobyt môže získať jedinečnú a nezabudnuteľnú atmosféru.

Prechádzka

6. Prechádzka

Neďaleko hlavného mesta si môžete vychutnať krásnu romantickú prechádzku v chránenej prírodnej rezervácii Neusiedler See (slovensky Neziderské jazero), ktorá sa nachádza v Rakúsku. Je to miniatúrny rezort, kde si zaplávate v krytom bazéne, alebo sa pokocháte neskutočným výhľadom. Tiež je tam v okolí množstvo skvelých reštaurácií od gréckej po taliansku.