Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Sú tvoje clip in vlasy po lete suché? Dopraj im starostlivosť!

Leto je obdobie, kedy clip in vlasy využívame najviac. Party, letné žúrky, dovolenky sú skvelými príležitosťami. Po lete sa vlasy môžu javiť ako suchšie a končeky sú rozštiepené. Ako s tým bojovať?

suché clip in vlasy

Zanechali slnečné lúče určité stopy na tvojich clip in vlasoch?

Clip in vlasy si takisto vyžadujú čas a správny spôsob, ako ich udržať lesklé a hebké, aby ťa mohli naďalej robiť krásnou.

Teplé počasie často škodí vlasom a my sme preto zostavili tipy, ako sa starať nielen o prirodzené vlasy, ale spolu s nimi aj o príčesky na vlasy. Podporíš ich dlhú životnosť a budú vyzerať super aj po lete.

Olejový zábal

Úplne základným krokom je vlasom dodať vlahu. Prestanú sa lámať a nebudú tak veľmi poškodené. Trikom je použiť olivový alebo kokosový olej. Nemusíš do neho nič pridávať, stačí len ohriať na primeranú teplotu a zábal bude mať lepšie účinky. Nechaj pôsobiť 30 minút a potom opláchni poriadne vodou a následne umy šampónom ako zvyčajne.

Kvalitný šampón a kondicionér

starostlivosť o clip in vlasy

Pamätaj že, je mimoriadne dôležité používať vysoko kvalitný šampón a kondicionér. Chceš predsa udržať svoje príčesky hydratované a plné vlhkosti. Na trhu existujú aj produkty špeciálne vyvinuté na príčesky alebo predĺžené vlasy.

Styling a česanie clip in vlasov

Keď sú vaše príčesky suché, mala by si ich česať s hrebeňom so širokými zubmi, aby si ich vyhladila a odstránila všetky spletence. Keď sú vlasy suché, česaním ich môžeš ešte viac poškodiť či lámať, preto česanie počas dňa eliminuj.

Obmedz tepelnú úpravu

Rovnako ako tvoje prirodzené vlasy, príčesky sa môžu vysušiť. A to najmä vtedy, ak ich často tepelne upravuješ, takže to skús obmedziť. Je pravdou, že tepelný styling je nevyhnutný pre krásne upravené vlasy. Našťastie existujú ochranné produkty, ktoré pred teplom vlasy aj clip in príčesky ochránia. Pred každým použitím fénu, žehličky či kulmy nanes daný prípravok na clip in vlasy. Samozrejme odporúčame len tie najkvalitnejšie produkty na vlasy a preto si občas treba za ne priplatiť.

Zdroj foto: www.perfectlocks.com