Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Hot trendy vlasových farieb leta 2016

Leto je už blízko, lúče slnka vykúkajú čoraz viac a spolu s nimi prichádzajú aj nové vlasové trendy! Či už máš chuť na niečo niečo jemné, ako je napríklad premena Kim Kardashian do svetlého ombré alebo chceš siahnuť po blond či inej farbe, fantázii sa medze nekladú.

nové trendy vlasových farieb

V ponuke máš mnoho nových farebných trendov, z ktorých si môžeš vybrať, aby si v lete 2016 zažiarila. Tak poďme na ne.

1. Nude

Monotónne obliekanie či farba vlasov je prakticky spôsob života v Hollywoode v tomto období, takže bolo len otázkou času, kedy neutrálne sfarbené vlasy budú opäť hitom sezóny. Vyzerá to dobre so všetkými typmi pleti a napodobňuje to prirodzenú farbu. Dáva to zmysel, no nie?

Nude

2. New Ombré

Ako „prerobenie“ tradičného ombré vytvoril kolorista Cesar Ramirez tento vzhľad maľovaním tónu v tóne a potom pridaním odvážnejších tieňov, aby zvýraznili tvár. Trochu jemnejšie, ale rovnako cool. My sme sa do tohto trendu zamilovali!

Ombré

3. Sunset

Podľa letných západov slnka, kaderník celebrít Nikki Lee vytvoril tento červenohnedý odtieň, ktorý nazval "Desert Rose", špeciálne navrhnutý pre Emmu Roberts, čo je rozhodne viac odvážnejší spôsob pre brunetky na oživenie bez siahnutia po blond odtieňoch. Myslíme si, že jej to veľmi pristane, čo povieš? :)

Sunset

4. Auburn balayage

Pokiaľ máš tmavé kaskádové vlasy, môžeš skúsiť gaštanovo-zafarbené balayage podľa Seleny Gomez. Tieto pruhy vlasov sú zafarbené tak, že začínajú v polovici dĺžky vlasov, aby bol výsledkom „sun-kissed look“.

Auburn balayage

5. Golden blonde

Aký typ blond farby najviac vynikne v lete? Predsa zlatá blond farba. Všetky jej odtiene sú počas teplých mesiacov vítané. Pri opálenej pokožke vyzerajú naozaj neuveriteľne božsky a sexy.

Auburn balayage

6. Creamy blonde

Ako si mohla vidieť, áno zlaté odtiene sú lákavé počas teplejších mesiacov, ale je tu niečo o trochu nenápadné a to o krémová, mliečne biela blond farba. Navyše pristane všetkým typom pleti a rozžiari tvár. Tak, čo povieš?

Auburn balayage

Zdroj foto: cosmopolitan.com