Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Vianočné darčeky pre muža

darčeky pre neho

Vianoce sú skvelým obdobím na oddýchnutie od práce, školy, trávenie viac času s rodinou, spánok, či len ležanie v posteli a sledovanie rozprávok. Samozrejme k Vianociam neodmysliteľne parí aj skvelé jedlo a pre tých aktívnych aj lyžovačka, sánkovačka a iné zimné športy. My sa už nevieme dočkať a čo ty?.

Aj napriek všetkým pozitívam sviatky môžu niekedy spôsobiť stres – najmä keď nevieš, aký darček na Vianoce kúpiť. Či už hľadáš perfektné potešenie pre muža, priateľa alebo otca, máme pre teba nápady na jedinečné vianočné darčeky.

Neláka ťa nákupné šialenstvo? Máme tým na mysli preplnené nákupné centrá a nákupná horúčka ľudí. Dnes máš skvelú možnosť a to nakúpiť na internete. Na internete sa dá kúpiť už naozaj všetko. A navyše nájdeš tam množstvo skvelých zliav a môžeš ušetriť kopu času a nervov.

Aké sú naše tipy na vianočné darčeky pre neho?

Niečo špeciálne

špeciálny darček

Ak chceš darček výnimočný darček, ktorý si zapamätá, pre mužov všetkých vekových kategórií sú vhodné darčeky v podobe zážitkov. Jazda na Ferrari, let balónom, skok padákom, wellness víkend - fantázii sa v tomto prípade medze nekladú!

Trochu luxusu

luxusný darček

Chceš do neho v tomto roku investovať? Ak chceš nejaký luxusnejší vianočný darček, potom odporúčame vybrať niečo, čo aj dlhšie vydrží a to sú hodinky. Odvážne a silné hodinky s jemným diamantovým vzorom a monogramom napríklad od značky Gucci (platený odkaz). Určite by mali byť na tvojom vianočnom darčekovom zozname.

Keď vyhráva klasika

klasický darček

Je tvoj priateľ cestovateľský typ alebo uprednostňuje eleganciu? Každý elegantný muž ocení inteligentný dizajn a dokonalý štýl - daruj mu kvalitnú kravatu s jemnými hodvábmi a živými farbivami.

Nič nemôžeš pokaziť ani kockovanou košeľou a dobrodruhovi by sa mohol zase páčiť multifunkčný batoh.

Ďalšou voľbou môže byť elegantný opasok z talianskej kože so striebornou sponou, šál alebo teplé papuče. Ultra jemné, vysoko kvalitné papuče sú perfektným darčekom pre každého, najmä v tejto sezóne.

Miluje vône?

voňavý darček

Potom pre neho vyber charizmatickú a intenzívnu mužskú vôňu, ktorá kombinuje svieže a živé tóny - napríklad od značky Hugo Boss (platený odkaz).

Je to geek?

Dron

Drony sú v poslednej dobe čoraz viac populárnou zábavkou pre všetky vekové kategórie. Značkou DJI (platený odkaz) určite nesklamete. Nezabudnite ani na príslušenstvo (platený odkaz), bez ktorého by to nebolo ono:-)

Tento príspevok obsahuje affiliate odkazy z Amazon Associate programu, ktorého sme členom a z ktorých zarábame provízie.

Zdroj foto: www.pixabay.com, www.amazon.com