Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Triky, ktoré oživia tvoj vianočný outfit

Vyzdobené domácnosti či výklady v obchodoch, vianočné trhy, prvé náznaky zimy - to, aj omnoho viac vecí nám naznačuje, že Vianoce sú už za rohom. Vianoce či Štedrý deň sú veľkým sviatkom v roku. No okrem vyzdobovania domácnosti, by sme nemali zabudnúť ani sami na seba.

Či sa už chystáš na Vianočný večierok, alebo stráviš tento sviatok v kruhu rodiny doma, nezabudni čaro Vianoc preukázať aj na svojom výzore. Pre tie, ktoré si chcú navodiť Vianočnú atmosféru aj svojim vonkajškom tu máme zopár tipov:

1. Očarujúce vianočné vlny

Mojim prvým malým trikom je, natočiť si vlasy smerom k tvári. Práve tento krok vám vyčaruje z vlasov klasický hollywood štýl. Pre tento štýl sú vhodné dlhé, husté vlasy. Ak ťa príroda neobdarila takýmito výhodami, neváhaj a použi clip in vlasy - dodajú ten správny šmrnc. V našej ponuke nájdeš množstvo odtieňov, stačí si len vybrať.

2. Krásny vysoký vrkoč

Ak nepreferuješ vlasy rozpustené, ďalší skvelým účesom je vysoký vrkoč. Stačí ak si vyčešeš vlasy vysoko, zopneš ich gumičkou a natočíš. Vlny dodajú každému účesu sviatočný nádych. Ak máš krátke vlasy a túžiš po dlhom vrkoči, neváhaj a pozrite si našu ponuku clip-in copov, ktoré ponúkame v našom obchode.

3. Doplnky do vlasov

Ďalším dobrým trikom, ako ozvláštniť tvoj outfit je použitie rôznych mašlí, čeleniek, či výrazných sponiek do vlasov. Aj takéto malé detaily vedia navnadiť tú správnu atmosféru.

4.Výrazný make-up

Vianoce sa pohybujú vo farebných škálach ako je červená, zelená, zlatá, strieborná. Neváhaj a použi tieto farby pre vytvorenie typického vianočného vzhľadu. Výrazný červený rúž, zelené či zlaté tiene použité na viečkach su in. Nikdy ale nekombinuj výrazné pery s výraznými očami inak sa dostaví opačný efekt. Ak nepreferuješ výrazné líčenie, stačí ak si zvýrazníš kútiky očí zlatou či striebornou farbou a nanesieš jemný rúž.
vianočný make-up

5. Farebné nechty

Nechty, nalakované vo Vianočných farbách sú taktiež výborným nápadom. Obchody ponúkajú tisíce odtieňov farieb, alebo len jednoduché ozdoby na nechty so zimnými motívmi. Je len na tebe, čo si vyberieš.
laky na nechty

6. Oblečenie

Ak sa chystáš na vianočný večierok, obleč sa do nejakých pekných bordových, tmavo-zelených či červených šiat. S výrazným kúskom vynikneš, nestratíš sa v dave davu a nejeden muž sa za tebou otočí. ;-)
A na doma potešia určite svetre z vianočnou tématikou.
vianočné oblečenie

Či si už typ ženy, ktorá sa rada vyfintí na Štedrý deň, alebo preferuješ pohodlie a nezáleží ti až tak na tom, ako budeš v ten deň vyzerať, chceme ti zapriať krásne a veselé Vianoce! :-)