Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Tipy na valentínske darčeky pre ženy

Valentín sa pomaly blíži a ty stále nemáš ani tušenia čo kúpiť svojej milovanej? Chceš vytvoriť veľký úsmev na tvári tvojej priateľky či manželky? Prinášam ti pár tipov na skvelý valentínsky darček, ktorý zaručene urobí tvojej milovanej radosť

valentín

Ako prvým tipom ti navrhnem niečo z našej ponuky. Tvoja priateľka uvažuje o kúpe kvalitnej sady clip-in vlasov. Zamier teda do našej ponuky, ktorá je dostatočne široká na to, aby si z nej vedel vybrať to správne pre tvoju milovanú. Ako výhodu pre teba, že nakupuješ práve v našom internetom obchode ti ponúkame možnosť uplatniť 10% zľavu. Stačí ak použiješ kód - VALENTIN2015. Pozor táto akcia platí len do 14.2. a je možné ju využiť na všetky nezľavnené clip in vlasy z našej ponuky.

Darčeková poukážka v hodnote 30€, 50€ a 100€ je taktiež skvelý nápad. Tvoja priateľka si tak môže vybrať čokoľvek čo bude chcieť a nemusíš sa obávať, že by si nesprávne odhadol dĺžku alebo odtieň.

Kvalitný parfum poteší azda každú ženu. Ak si ale nevieš poradiť s vôňou, stačí ak sa spýtaš personálu parfumérie. Tieto šikovné predavačky ti už budú vedieť určite pomôcť.

Ak je tvoja manželka, či priateľka, veľký nadšenec do make-upu, môžeme ti zaručiť, že ju určite poteší paleta, pekný rúž, štetce alebo čokoľvek iné z make-upového sveta. Týmto zaručene zaboduješ.

paleta

Kniha či klasická bomboniéra. Niekedy je to lepšie, ako vymýšľať prekombinované prekvapenia. Čokoládu milujeme všetci. Dnešná doba nám ponúka množstvo výrobkov z čokolád. Od krásnych bomboniér, čokolády s príchuťami od výmyslu sveta, až po klasické čokoládové srdcia s venovaním.

Čo sa týka knihy, ak poznáš jej obľúbený žáner, nemáš čo pokaziť. Do vnútra napíš nejaké pekné romantické prianie a je to ! :)

Posledným tipom od nás sú šperky. Každá žena ich miluje. Pár krásnych náušníc, pekný náhrdelník s príveskom alebo originálny, ručne vyrobený náhrdelník s tvojim a jej znamením, iniciálami či kameňmi šťastia.

náušnice

Na trhu sú tisíce a tisíce darčekov.Je to už len na tebe, či stavíš na overenú klasiku, alebo upustíš fantáziu a vymyslíš naozaj niečo veľké. Tak či onak, tvoju milovanú poteší už len to, že si si na tento sviatok spomenul, dal jej bozk a povedal, ako veľmi ju máš rád. ;-)