Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Tipy na valentínske darčeky pre mužov

V minulom článku sme tvojmu partnerovi priniesli pár tipov na valentínsky darček práve pre teba. V tomto článku navrhneme pár tipov na darček pre tvojho milovaného.

Niekedy môže byť naozaj ťažké vymyslieť niečo pre tvojho partnera, či už ako valetínsky, alebo hocijaký iný darček. Žene je jednoznačne jednoduchšie vybrať darček, veď predsa každá z nás má rada dobrý parfum, make-up, bonboniéru.. no u mužov je to oveľa ťažšie. Niečo čo by ho potešilo a zároveň prekvapilo. Ak ale poznáš svojho partnera dobre a vieš čo má rád, čo ho zaujíma, až taký problém to pre teba nebude. Tu je pár mojich tipov na valetínsky darček pre tvojho priateľa.

Oblečenie nikdy nesklame. Ak si ale nie si istá či sa mu to bude páčiť, siahni po jednoduchšom kúsku v jednej farbe, no s nejakým zaujímavým detailom ako sú napríklad zipsy po bokoch svetra.

oblečenie

Taktiež zaujímavý náhrdelník ako napríklad dog tag - alebo inak po našom ID štítok alebo identifikačná vojenská známka. Zaujímavý, moderný, ozvláštni každý outfit.

kozmetika

Kvalitný parfum poteší ženu i muža. Vôňa dnes nie je výsadou len žien ale aj mužov. Príjemný parfum môže sprevádzať tvojho partnera počas celého dňa a zároveň mu ho budeš pripomínať na každom kroku. :-)

styling vlasov

Ak sa tvoj priateľ zaujíma o styling vlasov, siahni po kvalitnom produkte ako napríklad pomády na vlasy, či spreje pre vytvarovanie objemu. Na trhu ich nie je mnoho, no aspoň ti to zúži výber.

Všetko je to len o tom, čo má tvoj partner rád. Ak si už naozaj nevieš poradiť čo mu kúpiť, kúp si niečo na seba. To ho určite prekvapí a poteší ;-)