Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Svet dobíja nový trend:"Fruit juice" farba na vlasy

Dlho očakávané teplejšie počasie je konečne tu. A spolu s ním prichádza aj povinná výmena šatníka či menšia zmena vzhľadu. My ti predstavujeme jednu vlasovú novinku.

Mix ovocia na vlasoch?

mix ovocia farba

Ani sami koloristi nevedia, ako presne túto farbu definovať. Je to mix zmiešaných ovocných farieb . Vznikla ako experiment, kedy zákazníčka prišla s tým, že by chcela vyskúšať niečo nové.

Táto farba je kombináciou marhuľového, grepového, jahodového a ružovozlatého odtieňa . Sú spojené do jedného celku a sčasti môžu pripomínať známu špeciálnu farebnú techniku – balayage . Vlasy tak vyzerajú prirodzene krásne a zdravo. Tento spôsob farbenia je skvelým pre výsledok živých a žiarivých prirodzených farieb.

farba na vlasy zmes ovocia

"Ovocný džús", alebo mix ovocia sa už dlhšie objavuje na instagrame a šíri sa rýchlosťou blesku. Zamilovali si ho všetky beauty blogerky a tiež aj niektoré celebrity. Stylisti sa zhodli v dvoch ideálnych odtieňoch pre túto farbu – spojenie marhuľovej a zlatoružovej farby.

Niektoré sa zamilujú už na prvý pohľad a navyše táto farba je pre jar ako stvorená. Pohľad na ňu vo vás určite vyvolá chuť na letné ovocné smoothie . A okrem iného aj chuť na schôdzku s vašou kaderníčkou .

Akú výhodu prináša so sebou tento horúci trend?

nový vlasový trend jar

Jeho tóny je možné namixovať podľa vlastnej chuti, záleží na tom ktoré farby preferujete najviac. Problémom nemusí byť ani výsledný červený efekt. Aj keď ide o odvážny krok , môže s tvojou hrivou spraviť poriadne divy a zamotať hlavu nielen mužom, ale aj ženám, ktoré budú potichu závidieť – samozrejme v dobrom.

Čo povieš, išla by si do toho?

Zdroj foto:www.instagram.com