Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

STUŽKOVÁ 2016: Aktuálne trendy tohtoročnej sezóny

V jesennom svete módy kraľuje stužková slávnosť. Tohtoročné moderné trendy ti doslova vyrazia dych.

Šaty na stužkovú

Aké šaty sú „in“ túto sezónu?

1. Šaty ala morská panna

Hlavné odlíšenie pri tejto sezóne 2016/2017 spočíva v použití materiálov. Šifón vystriedal taft (napríklad s podtlačou kvetov) a využíva áčkové strihy šiat, či sukne typu „morská panna“, ale tiež aj retro strihy pod kolená alebo mini šaty.

Šaty a'la morská panna
2. Odhaľte bruško (pre tie odvážnejšie)

Patríš k tým, ktoré sa môžu pýšiť krásnym vypracovaným bruškom a neboja sa ho odhaliť? Táto sezóna je potom presne pre teba ako stvorená. Mierne odhalené bruško sa nepovažuje za provokáciu a nie je ani dôvodom na nevhodné komentáre. Módni návrhári sa rozhodli tento rok vložiť medzi modely práve dvojdielne večerné šaty s odhaleným bruškom a inšpirovali sa nádychom leta.
K tzv. „topu“ môžeš zvoliť akúkoľvek sukňu, či už krátku, dlhú, typu morská panna alebo bohatú širokú. Dôležitým pravidlom je saténová sukňa, ktorá predstavuje hit tejto sezóny. Holé bruško pekne vynikne v saténovom alebo čipkovanom tope.

Šaty s odhaleným bruškom
3. Podtlač s kvetmi

Aj keď kvety nie sú žiadnou novinkou a boli predstavené už v predchádzajúcej sezóne, dokonale vynikajú na saténe. Dobre vyzerajú a hodia sa či už na spodnej sukni alebo na vršku.

Potlač s kvetmi
4. Pastelové farby

Kým spoločenské šaty boli k dispozícii v krásnych žiarivých počas viac ako 50 rokov, budeš príjemne prekvapená súčasnou ponukou rôznych farieb v jemnejších odtieňoch.
S nádherným nádychom fialovej, zelenomodrej, žltej, oranžovej, modrej, a ďalších nebudeš mať problém s nájdením tlmenej pastelovej farby, ktoré dokonale doplnia tvoju pleť. Primerane ozdobené šaty s trblietavými kamienkami budú mať naozaj iskru vo svetle a budeš cítiť ako skutočná kráľovná!

Šaty pastelových farieb

V kurze sú stále aj šaty so srdiečkovým výstrihom. :-)

Šaty so srdiečkovým výstrihom

A ešte posledná ukážka na záver z akých úžasných šiat máš dnes na výber! :-) My sme sa totálne zamilovali a brali by sme všetky...

Šaty so srdiečkovým výstrihom zdroj foto: https://www.sherrihill.com