Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

S korunkou z vlasov sa budeš cítiť ako princezná

Počula si už o crown braid účese? Obľúbený nový spôsob, ako nosiť vlasy. My sme sa do neho zamilovali! V podstate ide o francúzsky vrkoč po celom temene hlavy, no poďme sa bližšie pozrieť.

crown braid

Skvelý efekt bez veľkej námahy

Spôsoby prevytvorenie vlasovej korunky sú rôzne. Takýto praktický a módny účes sa hodí na rande, šport aj spoločenskú udalosť či inú príležitosť. Je veľmi jednoduchý a ozdobiť si ho môžeš napríklad kvetinovými vlasovými doplnkami.

S praxou, tento pletený účes môže zabrať tak 10 minút, ale pre začiatočníčky to môže byť náročnejšie, najmä zo začiatku. Prečítajte si o tom, ako si vytvoriť perfektnú korunu z vlasov!

Krok 1:

Rozdeľ si vlasy na cestičku, ktorú nosíš. Vlasysi daj do prednej časti tváre z takmer celej zadnej strane línie vlasov (až na jednu časť z nich).

Krok 2:

Zvyšné zadné vlasy rozdeľ vlasy na 3 pramene vlasov a začni pliesť vrkoč na jednej bočnej strane pri dolnej časti krku. Ako budeš postupne pliesť vrkoč pridávaj vždy trochu vlasov z jednotlivých oblastí hlavy do vrkoča.

Krok 3:

Keď okolo prednej časti hlavy dokončíš vrkoč, použi gumičku, aby si účes zaistila. Zapni vrkoč sponkami pre lepšie upevnenie a uvoľnené pramienky pripni tiež.

Tip: Pre mäkší vzhľad, môžeš vytiahnuť/resp. nechať vytiahnutých pár pramienkov von, čím dodáš tvojej vlasovej korune romantickejší vzhľad.

crown braid zdroj foto:http://www.abeautifulmess.com