Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Ružové zlato vo vlasoch

Hľadáš luxusný trend, ktorý vyčaruje tvojej korunke krásy do dokonalosti? Ružové zlato vo vlasoch, nie je bižutériou ani drahým šperkom.

Ružové zlato vo vlasoch

Rose Gold Hair alebo inak povedané ružovo-zlatá farba je najnovší trend medzi farbami na vlasy. Zaplavil celý Instagram a ani my nemôžeme z neho odtrhnúť oči. Ženy si posledné obdobie obľúbili šperky z ružového zlata. A možno aj preto prichádza trend vlasovej farby práve v tomto odtieni. Hviezdy ako Emma Roberts, Ella Fanning či Jemima Kirke podľahli tomuto horúcemu hitu. Čo sa týka odtieňov ružovej v oblasti farieb na vlasy si v súčasnosti môžeš vybrať od jemných ružových tónov, zlatej ružovej, marhuľovej ružovej až k losovej farbe. Zlatá ružová je však aktuálnym hitom.

Ružové zlato vo vlasoch

Farba je nanášaná prameň po pramienku rovnomerne po celých vlasoch. Je vhodná pre akýkoľvek strih – nezáleží na tom, či si majiteľkou krátkych alebo dlhých vlasov. Ružové zlato vygraduje každú hrivu. Či už si chceš farbiť celú hlavu vlasov, hrať sa s pramienkami, zafarbiť si len konce, alebo dokonca namiešať dva odtiene, táto farba oživí tvoje vlasy.

Tento módny odtieň môže byť perfektný napríklad pre jar 2017. Necháš sa inšpirovať? :-)

zdroj: instagram.com a cosmopolitan.com