Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Plesová sezóna 2016

Ako každý rok sa aj tento začína plesová sezóna po Troch kráľoch (6.1.) a trvá väčšinou až do popolcovej stredy.

Konečne prišiel ten čas na špeciálny večer, kedy sa ženy objavia vo farebných šatách a muži v smokingu. Ples nie je len taká nejaká typická párty zapísaná v spoločenskom kalendári. Je to noc, na ktorú si budeš pamätať po zvyšok života. S ohľadom na túto skutočnosť, je dôležité vyzerať čo absolútne najlepšie šaty a zaručene v nich ohromiť.

Ešte stále si lámeš hlavu nad tým, ako očariť svojho partnera alebo svoje okolie? My ti poradíme, aký typ šiat letí túto sezónu! :-)

Nariasená sukňa

Nariasená sukňa

Dlhé lesklé večerné šaty, kompletné s výšivkou a jemne nariasenou sukňou, ktorá sa pohybuje spolu s telom, čo zaisťuje pohodlné a zvodné nosenie! My by sme tento outfit doplnili o náramok a sandálky na vysokom opätku!

Kvetinové pre jemnú ženu

Kvetinové šaty

Čo tak urobiť krok von vo veľkom štýle a spraviť veľký módny šok v týchto nádherných kvetinových šatách?! Ak si žena, ktorá rozhodne sleduje trendy, tak prečo sa neobjaviť práve v takýchto plesových šatách. Táto potlač šiat zaručene vyrazí dych aj tvojim kamarátkam a budú ticho závidieť. Túto kvetinovú krásu by sme doplnili o jemné náramky, výrazné náušnice a čierne lodičky.

Dvojdielne šaty

Nie je prekvapením, že tento krásny šatový trendstrong> sa začal objavovať aj na slávnostných večeroch, ako je ples. A najlepšie na tom je, že tieto šaty môžu mať rôzne tvary, ktoré doplnia vaše telo, môžete si nim postavu predĺžiť či zúžiť. Či už si vyberiete obyčajný topík, s čipkou alebo korálkami a doplníte ho so sukňou do tvaru A alebo nariasenou sukňou, určite zaujmete a očaríte nielen mužov, ale aj ženy!

Je to jednoznačne odvážny kúsokstrong>, ktorý si neodváži dať na seba každá žena. Je k tomu samozrejme potrebná dobrá figúra. Ak chceš však okúzliť dav, vyzerať perfektne ako stelesnenie elegancie, tak v tomto type šiat sa ti to určite podarí!

Len pre tie najodvážnejšie!

Odvážne šaty

Tieto šaty sú vhodné pre ženu, ktorá sa nebojí riskovať a ktorá miluje vyniknúť v dave! Je to kompletný dvojdielny oudfit s kvetinovou potlačou na vrchnej časti a sukňou v tvare A ako spodnej časti! Vylepši tento odvážny vzhľad na sebe pomocou vysokých podpätkov, viacerých náramkov a výraznými náušnicami!

Farebné šaty nikdy nevyjdú z módy

Farebné šaty

Upútať pozornosť davu sa ti podarí aj vďaka odvážnym a živým farbám, pretože sú horúcim trendom sezóny. Jasne červenou, žltou alebo oranžovou oslníš na tanečnom parkete každého. Tieto druhy farieb fungujú rovnako ako druhy podtlače látok, môžete si vybrať rôzne vzory, napríklad podtlač zvierat.

Doplň svoj výrazný outfit s oslnivým náramkom s kamienkami alebo kryštálikmi. Za tie úchvatné pohľady ti to bude stáť. V prípade žiarivého outfitu a doplnkov však zvoľ radšej jemný make-up.

zdroj foto: https://www.camillelavie.com