Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Najnovší trend? Blorange chytí za srdce aj Teba

Ďalší horúci trend vo farbení vlasov je tu! A nie len taký obyčajný, pretože sa zdá, že ovládne rok 2017. „Blorange“ ti na hlave vyčaruje ohromujúci západ slnka.

blorange

Pravdepodobne si prišla na to, že "blorange" pochádza od slova krvavo oranžová. Ak ťa tento trend zaujal, na výber máš však hneď niekoľko odtieňov. Niektoré ženy si vybrali pre svoje vlasy odtieň žiarivejšieho ovocia, iné išli do vyblednutého oranžového looku pripomínajúceho broskyňu. Vyzerá to veľmi podobne ako vlasy vo farbe ružového zlata, o ktorých sme nedávno písali, no tento nový trend má trochu viac oranžový nádych.

Môžeme povedať, že pojem "blorange" je dosť flexibilný - zahŕňa širokú škálu odtieňov od oranžovej, broskyňovej, ohnivej až po pastelovo ružovú. Aj Katy Perry sa v poslednej dobe snažila dosiahnuť oranžový trend, čo potvrdzuje, že blorange je oficiálne na vzostupe.

Prejdi nadol a pozri si niektoré z odtieňov tejto novinky!

blorange

Hlavnou myšlienkou je citrusmi inšpirovaný odtieň, ktorý prináša dokonalú súhru jasu a tepla pre vyniknutie tvojej pleti a to najmä v prípade, že si majiteľkou bledšej pokožky. V prípade tmavšej pleti si môžeš zvoliť výraznejší odtieň s prímesou ružovej či bronzovej.

Ako väčšina farebných vlasových trendov si bude s najväčšou pravdepodobnosťou vyžadovať dlhodobejší proces farbenia v závislosti od tvojej súčasnej farby vlasov.

blorange

Pri vzniku tohto trendu sa tvorcovia inšpirovali práve prírodou a jedným z jej najkrajších javov - západom slnka. Čo v tebe evokuje táto vychytávka?

blorange

Blorange hair uchvátili celý online svet. Na instagrame môžeš vidieť mnoho takýchto „kúskov“. A určite tento trendy style ešte poriadne zamieša karty.

zdroj: instagram.com