Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Milé maturantky

4-ročné štúdium už máte skoro za sebou. Zostali vám spomienky na stužkové slávnosti, dostužkovanie či dozvuky a maturity sa pomaly blížia. Maturita alebo inak povedané skúška dospelosti je pre každého dôležitým momentom v živote. Vyžaduje si viac úsilia a predstavuje náročnejšie obdobie, ale my veríme, že to zvládnete. Prečo sa nepotešiť a vyzerať na maturitách skvelo? Alebo si ako darček za úspešné maturity vybrať práve naše clip in vlasy. V našom e-shope máme širokú ponuku 100% ľudských vlasov rôznych odtieňo a dĺžok. Je už len na Vás ktoré si vyberiete!

clip-in deluxe najsvetlejšia blond

Tip od nás ako si vybrať správny odtieň

Niekedy je ťažké odhadnúť ten správny odtieň. Preto musíte hľadať ten čo najbližší k vašej farbe. Pozrite si náš vzorkovník odtieňov a vyberte ten pravý. V prípade, že vám odtieň nesadne, my Vám ho zdarma vymeníme! Nájdete nás aj na facebookovej stránke invlasy.sk, kde Vám radi poradíme pri výbere toho správneho odtieňa.

Vhodná dĺžka

Ak máte krátke vlasy, zvoľte kratšiu dĺžku clip in vlasov pre prirodzený vzhľad (38 alebo 45 cm). Pre dlhšie vlasy sú vhodné všetky dĺžky, či už na zahustenie alebo predĺženie vlasov. Na našom webe nájdete aj ukážky a návody na použitie. Je to veľmi jednoduché a zvládne to každá žena za pár minút sama v pohodlí domova. Stačí sa naučiť len tú správnu techniku.