Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Vernostný program

Čo je to vernostný program?

Vernostný program internetového obchodu www.invlasy.sk Vám umožňuje zbierať kredity za nákup tovaru.

Ako môžem získať kredity?

Kredity môžete získať dvoma spôsobmi:

  • ako odmenu za nákup tovaru
  • ako odmenu za zaslanie fotografie použitia naších clip in vlasov

Za každý nákup získate 5% hodnoty objednávky späť na svoj účet vo forme kreditov.
Pr.: Ak nakúpite tovar v hodnote 100 EUR, na svoj účet získate 50 kreditov v celkovej hodnote 5 EUR.
Už ste si clip in vlasy od nás kúpili? Ak nám zašlete fotografiu pred a po použití, ako odmenu získate na svoj účet 30 kreditov v celkovej hodnote 3 EUR. Podmienkou je súhlasenie s prípadným zverejnením fotografie na našej stránke. Najlepšie fotografie uverejníme v sekcii Vaše premeny a možno práve Vy sa tak stanete inšpiráciou pre ďalšie ženy ktoré túžia po clip in vlasoch.

Ako to teda funguje?

Pr.: Zákazník nakúpi tovar v hodnote 100 EUR a na jeho účet automaticky pribudne 50 kreditov. Zároveň nám zašle fotografiu použitia clip in vlasov a tým získa ďalších 30 kreditov, takže celkovo 80 kreditov v hodnote 8 EUR, ktoré si môže uplatniť ako zľavu pri najbližšej objednávke.
Získané kredity môźete využiť po dobu nasledujúcich 6 mesiacov od ich pripísania na Váš účet.  Kredity je možné využiť len na nezľavnený tovar.

Podmienky využitia kreditov

Podmienkou využitia kreditov je nákup tovaru v hodnote minimálne 33 EUR. Stav svojich kreditov si môžete kedykoľvek skontrolovať po prihlásení v sekcii Môj účet. V prípade akýchkoľvek otázok o vernostnom programe, nás neváhajte kontaktovať.