Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Horúci trend: Vlasová farba v podobe džínsov zahlcuje sociálne siete!

Farba denimu sa nebude vynímať už len na spodnej časti tela, zavítala aj na vrchnú časť, ktorú by ste možno netipovali. Je ňou ženská hlava! Nová beauty novinka sa pripája k stále rastúcej ponuke odvážnych trendy farieb na vlasy.

Farba denimu

Si šokovaná? Zas až také prekvapenie to nie je. Bolo len otázkou času kedy ľudia začnú farbu vlasov prirovnávať k svojim džínsom. A dokonca sme si ani neuvedomili, že sme to čakali. :)

Predstavujeme ti vlasy v podobe denimu

Rovnako ako tvoje obľúbené džínsy, odtieň vlasov vo farbe denimu môžeš prispôsobiť svojmu vzhľadu. Máš na výber odtiene sivej, modrej až fialovej, aby si lepšie dosiahla svoj vysnívaný farebný cieľ. Čo sa týka odtieňov, všetky sú jedinečné a úplne fascinujúce. Ale nám sa najviac páčia pastelové pramene.

Neexistuje žiadna špeciálna technika pre farbenie vlasov touto farbou. Dôležité je tónovanie. Kolorista musí zvoliť ten správny odtieň, avšak hraniciam sa medze predsa nekladú! Odporúčame sa však zveriť do rúk skúseného špecialistu, pretože domáce kaderníctvo nemusí mať pozitívny výsledok.

Najlepšie na farbe týchto vlasov je, že denim sa hodí ku všetkému. V prípade obáv o to, že by sa tvoje vlasy mohli biť s tvojím oblečením, stačí zvoliť dobrý top a vršok. Pozri si túto krásnu farebnú inšpiráciu, je to trend, ktorý musíš vyskúšať!

50 odtieňov modrej.50 odtieňov modrej Už nikdy sa nebudeš cítiť viac „modro“. Modré vlasy Denimový materiál dodáva mladistvý dojem. Dáš tejto farbe šancu? Modré odtiene zdroj foto: http://metro.co.uk a instagram