Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Clip in vlasy: Výber odtieňa a starostlivosť

Clip in vlasy: Výber odtieňa a starostlivosť

Je dôležité vybrať si správny odtieň clip in vlasov a následne sa o ne starať, aby mali čo najdlhšiu životnosť. Poďme sa pozrieť, ako na to.

dlhé vlasy

Vyber si tú správnu farbu

Najlepší spôsob, ako vybrať tú správnu farbu clip in vlasov je, aby zodpovedali farbe vlasov na tvojich koncoch. Clip in vlasy naše vlasy prirodzene rozžiaria na stranách a spodkoch, takže budú farbou, ktorú chceš mať na väčšine vlasov.

Ak obsahujú tvoje vlasy mix farieb, tak by sme odporučili vybrať prostrednú farbu teda niečo medzi nimi. Ak chceš dosiahnuť štýl ombré - v tom prípade zvoľ najsvetlejší odtieň alebo si môžeš zvoliť clip in ombré. V našej ponuke nájdeš množstvo odtieňov a dĺžok, z ktorých si iste vyberieš.

odtiene clip in

Aké sú najlepšie produkty pre clip in?

Zaobstaraj si vždy kvalitný šampón a kondicionér, nikdy nie 2in1.

Počas leta by si mala používať aj masku aspoň 1x do týždňa (v prípade, že clip in vlasy budeš denne využívať). Tým sa zaistí, že sa vlasy nebudú poškodzovať počas umývania, kefovania alebo iných úprav. Môžeš použiť sprej pre ľahšie rozčesávanie na mokré alebo suché vlasy.

Nezabudni pravidelne ošetrovať končeky - používaj argánový olej alebo olej podľa vlastného výberu. My milujeme aj marocký a kokosový olej. Avšak je dôležité používať vysoko kvalitný olej, aby sa zabránilo vysušovaniu vlasov. Vďaka oleju si vlasy udržujú svoj lesk a hebkosť.

Najlepší spôsob, ako umývať a starať sa o svoje kúsky

Postup pri umývaní clip in vlasov je rovnaký, ako pri umývaní tvojich vlastných vlasov.

Zaves si vlasy na špeciálne ramienko (môže byť aj klasicky vešiak, ale vlasy musia byť dobre upevnené). Umiestni ich pod tečúcou vlažnou vodou. Použi kvalitný šampón, potom kondicionér a dobre opláchni.

Nechaj ich vyschnúť na ramienku a uisti sa, že sú dobre pripevnené, aby sa nezošmykli. Najlepšie je nechať ich voľne uschnúť na vzduchu. (alternatívou môže byť uložiť ich na čistý uterák).

Skladovanie

Aj clip in vlasy majú svoje špeciálne puzdro! Hneď ako sú vlásky suché a nebudeš ich používať, ulož ich do neho. Toto skladovanie je skvelým cestovným riešením. Môžeš nájsť aj také puzdra, ktoré sa dajú zavesiť a zrolovať – čím clip in vlasy udržiavajú v bezpečí visiace v skrini. Keď budeš pripravená vyraziť na cestu so svojimi kúskami môžeš puzdro zrolovať a vyčarovať tak štýlový doplnok.

puzdro

Zdroj foto: snapstock.io a allanaslookbook.com